Informacija

Top sellers

Specials

  • Banner

Apie mus 

Sveiki, aš esu Nagų vizijos įkūrėja Violeta. Savo veiklą pradėjom 2013 m, tad jau 6 metus dirbam šioje srityje – pamačius, kad klientai visada lieka patenkinti kaina ir kokybe, nusprendėm, kad reikėtų praplėsti produktų asortimentą ir pradėti pardavinėti viską, ko reikia manikiūrui ir pedikiūrui.
Užsakymus pristatome kaip įmanoma greičiau – dažniausiai tą pačią arba sekančią dieną. Klientai patys gali atsiimti prekes nuo 10 iki 21 val., nes visos nagų priemonės yra vietoje. Prekes siunčiame ir registruotu Lietuvos paštu į kitus miestus (siuntimo kaina 1,50€). Dėl siuntimo į kitas šalis prašome kreiptis asmenine žinute.
Mes prekiaujame kokybiškomis priemonėmis iš Lenkijos kompanijų, tad jų kaina yra mažesnė nei kitose Lietuvos vietose. Prekės turi lietuviškus aprašymus, bei el. prietaisams duodam visus reikalingus dokumentus. Dauguma priemonių turi EAC sertifikatą – jos tinka tiek pradedantiesiems, tiek meistrams.
Nuolat gaunami teigiami atsiliepimai ir asmeninės padėkos skatina mus pastoviai tobulėti.
Mūsų misija – teikti kokybišką produktą už mažesnę kainą.
Dirbdami vadovaujamės auksine taisykle – aptarnauti klientą taip, kaip norėtum, kad tave aptarnautų.

Su klientais siekiame užmegzti draugiškus santykius ir bendrauti kaip su draugais. Juos taip pat visada nudžiuginame dovanėlėmis, kurias pridedame prie užsakymo.
Taigi, jeigu norite aukščiausios kokybės manikiūro ir pedikiūro produkto už mažesnę kainą – pateikite užsakymą!
Lauksime Jūsų užsakymų, kurios pasistengsime įvykdyti kuo greičiau, bei nustebinsime Jus dovanėlėmis.


Kokie pliusai būti registruotu vartotoju? Kai jūsų paskyra viršys bendrą užsakymų sumą 300EUR, suteiksime jums papildoma 5% nuolaidą visoms prekėms. Kai paskyra viršys bendrą užsakymų sumą 800EUR, suteiksime jums papildoma 10% nuolaidą visoms prekėms.
PAPILDOMOS KREPŠELIO NUOLAIDOS:
1. Perkant BLING gelinius lakus virš 10vnt., pritaikoma jiems 10% nuolaida.
2. Perkant FLEXY gelinius lakus virš 10vnt., pritaikoma jiems 10% nuolaida.
3. Perkant 2vnt. ir daugiau el.prietaisų, pritaikoma jiems 5% nuolaida.
4. Perkant virš 200EUR viename užsakyme, pritaikoma 5% nuolaida visam užsakymui.

Follow us on Facebook