ADK-612 rankų dezinfekantas 1l
Išleiskite 38.70 daugiau ir gaukite 10% nuolaidą

8.50

ADK-612 rankų dezinfekantas 1l

Rankų dezinfekantas su dozatoriumi.

Šis dezinfekantas HIGĖJA ADH-612 yra labai greito poveikio ir plataus antimikrobinio spektro.

Baktericidiškai veikia bakterijas: Psiaudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus.
Šio rankų dezinfekanto sudėtyje yra glicerolis, kuris saugo rankas nuo išsausėjimo ir sudirgimo.
Nėra dažiklių ir aromatinių medžiagų.

Neturime

Prekės kodas: f099d5f396ec Kategorijos:

NAUDOJIMAS

  • Dėmesio! Profesionalieji vartotojai privalo taikyti etiketėje ir saugos duomenų lape nurodytas darbų saugos ir sveikatos priemones.
  • Naudojama higieninei rankų ir odos (kojų ir kt.) dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties (kosmetikos ir grožio salonuose, kirpyklose ir kt.) įstaigose, maisto pramonės ir viešojo maitinimo įmonėse.
  • Priemonė paruošta naudojimui. Į švariai nuplautą sausą odą (dezinfekuojant rankas, kojas – ypač tarp pirštų, aplink nagus) įtrinti 1–5 ml priemonės. Priemonė ant odos gali būti ir užpurškiama. Preparatas ant odos išdžiūsta per 3–5 min. Po dezinfekcijos odos nuplauti nereikia.

Talpa: 1 L.

Į viršų